Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage. Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Salg: annoncer.egedal@lokalavisen.dk
Redaktion: redaktion.egedal@lokalavisen.dk
Sporten: sport.egedal@lokalavisen.dk

Redaktion:
Kenneth Tanzer, journalist
Tlf: 4590 8112
kt@lokalavisen.dk

Mette Birkvald Sørensen, lokalredaktør
Tlf: 4590 8174
mette.b.sorensen@lokalavisen.dk

Administration:
Helle Wulff
Tlf: 4590 8179
hw@lokalavisen.dk

Salg:
Michael Larsen, Markedschef
Tlf: 4590 8182
michael.larsen@lokalavisen.dk

Lisbeth Chabert, Salgschef
Tlf. 4590 8181
Lisbeth.chabert@lokalavisen.dk

Gitte Heiden, mediekonsulent
Tlf: 4590 8137
Mobil: 6021 3547
gitte.heiden@lokalavisen.dk

Marianne Dyreborg, mediekonsulent
Tlf: 4590 8119
mda@lokalavisen.dk

Online annoncering:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Egedal
Egedal Centret 53 K
3660 Stenløse

Salg: 4590 8000
Administration: 4590 8070
Fax: 4590 8121

Kontortid:
man-tir kl. 8.30 - 15.00
onsdag kl. 8.30 - 10.00
torsdag kl. 8.30 - 15.00
fredag kl. 8.30 - 14.00
Deadlines
Lokalavisen Egedal: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00

Lokalavisen Egedal Weekend: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
tirsdag kl. 10.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 12.00
Alle andre annoncer:
tirsdag kl. 12.00
Prisliste
Fik du læst
ANNONCER
Se flere